на сторінку
Показані 1 - 12 із 25 пунктів
Показані 1 - 12 із 25 пунктів

Тепловізори

Тепловізор - це пристрій, що дозволяє бачити електромагнітне теплове випромінювання, яке виходить від предметів або живих істот. Всі речі, що оточують нас, випромінюють енергію. Чим вище температура об'єкта, тим більше енергії він виділяє. Дане обладнання, дозволяє вловити ці випромінювання і перетворити її в зображення на моніторі.

Особливості тепловізорів

Принцип роботи інфрачервоних пристроїв побудований на фіксації і аналізі температур об'єктів. Всі матеріали по-своєму відображають і поглинають інфрачервону енергію. Різниця нагріву предметів дозволяє формувати теплову сигнатуру, пов'язуючи зображення на екрані з температурою. При цьому вловлюється різниця в 0,05-0,1 градуса Цельсія. Наші тепловізійні прилади лінійки Pro мають високу чутливість і вловлюють різницю температури в 0.04 -0,05 градуси. Тепловізори працюють зі спектральним діапазоном 8-14 мкм, який в свою чергу без перешкод проходить на великі відстані в умовах земної атмосфери.

Основою кожного тепловізора є сенсор (датчик). Перші в історії датчики, за допомогою яких отримували зображення були електронно-вакуумні. Найбільше вчені просунулися в розвитку на основі відіконов з піроелектричного мішенню. Ці пристрої працювали за принципом сканування поверхні мішені електронним променем. Зміна струму променя відбувалося від різниці внутрішнього фотоефекту матеріалу мішені під дією інфрачервоного випромінювання.

Сучасні тепловізори, в основному, виготовляються на основі спеціальних матричних сенсорів інфрачервоних ізлученія- болометрів. Вони являють собою матрицю мініатюрних тонкоплівкових терморезисторов. Германієвого об'єктив збирає і фокусіруюет температурні випромінювання на матрицю, її елементи нагріваються відповідно до розподілу температури, що спостерігається. Наша компанія використовує сенсори на основі оксиду ванадію (Vox) і аморфного кремнію (a-Si) з розширенням 384х288 і 640х480.

Переваги та сфери застосування тепловізорів

Тепловізори дають можливість вести спостереження як в світле, так і в темний час доби. Це дає їм перевагу по відношенню до приладів нічного бачення (використовуються тільки вночі) і перед простий оптикою (використовують тільки вдень). Телевізійні технології також дозволяють користувачам виявити мета в поганих погодних умовах: в сильну заметіль, пил, дим, туман і т.д.

За рахунок цих функцій тепловізійні приціли і монокуляри знайшли себе у багатьох сферах. Найчастіше вони використовуються мисливцями, бойовими підрозділами, а також силами забезпечення правопорядку і комерційними структурами.

Тепловізійні прилади від компанії Mercury Technology

Замовити тепловізор для полювання можна в нашому інтернет-магазині або зв'язавшись з менеджером по телефону. У нашому асортименті представлені якісні прилади різних типів (приціли, монокуляри, насадки, бінокуляри) і під будь-які завдання. Ціни від виробника, сучасні технології та якість, гарантія та сервісне обслуговування. Безкоштовна доставка по всій території України.