Дешевий тепловізор - чи варто купувати?

На ринку оптичних приладів часто можна побачити рубрику «купити тепловізор дешево». Українська компанія ТОВ «Меркурі Технолоджі» - виробник приладів нічного бачення і тепловізорів хоче застерегти потенційних покупців від привабливих пропозицій покупки таких приладів за низькими цінами.

 

Давайте ж розберемося в чому криється небезпека і підводні камені таких пропозицій.

 

По перше. Дешевий тепловізор може бути завезений шляхом, що суперечить законодавству України і не мати необхідних документів, які б підтверджували походження та якість товару. В такому випадку Ви можете забути про гарантійне та сервісне обслуговування. Це дуже важливий аспект при виборі тепловізора, так як дані прилади є високотехнологічним продуктом, для ремонту і обслуговування яких потрібні фахівці. Виробник же дає 2 роки гарантії в Україні і пропонує післягарантійне обслуговування.

 По-друге. Для довговічної та надійної роботи приладів нічного бачення і тепловізійних приладів всі складові повинні бути виконані і зібрані на високому якісному рівні: об'єктив, матриця, окуляр і сам корпус. У недорогих тепловізорах при виробництві окуляра використовують пластикові лінзи або пластини. Такий окуляр не довговічний в експлуатації і з часом стає матовим. Використовувана ж нами оптика - це високоякісні германієві об'єктиви зі спеціальними покриттями, так звана просвітлена оптика, включаючи високоміцне «алмазоподібне» покриття для лінз. Фізичні розміри об'єктива (діаметр) більше, ніж наприклад, у «Пульсар». Таким чином, оптика не тільки просвітлена, а й світлосильна. Зображення виходить більш якісним, чітким і не розмитим по краях.

По-третє. Основна складова тепловізійного приладу - це матриця. І на ній економити точно не варто! Наша компанія використовує сенсори - датчики виготовлені на основі оксиду ванадію (Vox), що дозволяє візуалізувати кольорові палітри зображення. Такі датчики більш чутливі і здатні вловлювати різницю в температурі до 0,04с ° !!! Як наслідок на екрані ми спостерігаємо навколишні нас об'єкти більш контрастними і насиченими.

По-четверте. Намагаючись знизити ціну тепловізора, виробники можуть використовувати пластик або дешеві сплави для виготовлення корпусу. Тепловізійні приціли від «Меркурі Технолоджи» мають міцний корпус, виготовлений зі сплаву авіаційного алюмінію. Це дозволяє витримувати великі ударні навантаження (500G і більше). А ергономічний дизайн та клас захисту IP67 роблять його зручним у використання і готовим до важких умов експлуатації.

Тому, вибравши у нас прилад з потрібними характеристиками, ви отримуєте гарантію якості на довгі роки його експлуатації.