Про ТОВ "МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ"

ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ»  є украЇнською компанією з іноземною інвестицією, яка займається виробництвом новітніх приладів нічного баченнясистем формування інфрачервоного зображення (тепловізорів) , освітлювальних приладів  та  іншого оптичного устаткування, що характеризується бездоганною роботою і безліччю різних функцій.

Ми використовуємо ультрасучасні матеріали, передові виробничі технології і вдосконалений дизайн. Компанія зосереджена на постійному вдосконаленні, розробці та здійсненні останніх електронно-оптичних технологій.

Компанія прагне повністю забезпечити своїх клієнтів найкращою продукцією за найбільш прийнятними цінами.


Наша місія

 


ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» це новостворене підприємство, що динамічно розвивається, мета якого зайняти гідне місце на ринку електроннооптичних приладів та обладнання нічного бачення.

Нашою місією є виробництво високоякісної, найбільш надійної оптичної продукції, яка привернула б до себе велику кількість клієнтів і дозволяла б професійним користувачам успішно здійснювати свої місії. Ми надаємо унікальні послуги своїм споживачам і своєчасну доставку за доступними цінами, а також влаштовуємо демонстрацію наших приладів.


Контактна інформація

 ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ»

Вул. Космонавта Комарова ,14

м. Одеса Україна  

Тел: +38 (050) 777-00-67; 
       +38 (048) 785-81-45.

Е-mail:  info@mercurytech.com.ua