Прилади нічного бачення

Більшість приладів нічного бачення є світловими підсилювачами. Технології світлового підсилення допомагають малій кількості світлової енергії, наприклад, від місячного або зоряного світла, перетворюватися на електричну енергію (електрони). Ці електрони збільшуються в геометричній прогресії через електричні і хімічні процеси. Потім вони стикаються з люмінесцентним екраном, який перетворює електрони назад у фотони, для того, щоб відтворити точне зображення навіть у цілковитій темряві.

У доповненні до традиційних зелених люмінесцентних оптичних перетворювачів ми, нещодавно, представили на ринку білі люмінесцентні дисплеї, які дозволяють користувачам бачити чорно-біле зображення замість традиційного зеленого.

  

У світі «нічного бачення», термін «Покоління» відображає рівень технологій, використаний для конкретного пристрою. Чим вище рівень, тим краще буде працювати прилад нічного бачення. Наприклад, модель Покоління 2 більш вдосконалена ніж модель Покоління 1. У 2013 в світі був представлений новий рівень: технологія Керамічного оптичного перетворювача, яка зайняла позицію між традиційними моделями Покоління 1 і 2.

ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» надає обладнання на різноманітних рівнях ПНБ технологій, у всіх можливих конфігураціях, включаючи монокуляри, бінокуляри, оптичні приціли та насадки.