Покоління 1+ К «Гібрид», керамічний оптичний перетворювач

Завдяки сучасним розробкам в електронно-оптичній індустрії, компанія представляє доступні, якісні прилади нічного бачення з гібридною технологією керамічних оптичних перетворювачів підвищеної чутливості.

Працюючи за тим же принципом, як і перетворювач Покоління 1+ з ЄОП, який зроблений зі скла і є досить крихким, модель з керамічним ЄОП виконана як моделі Покоління 2 і 3 з металевих і керамічних частин. Пристрої з керамічним оптичним перетворювачем виконані з міцних елементів, які ударостійкі і вібростійкі. Надійна оболонка добре захищає прилад від зовнішніх факторів, прилад більш компактний і надійний в експлуатації.

Технологія керамічних оптичних перетворювачів представляє кращу роздільну здатність 60-70 ліній/мм та рівень фотокатодної чутливості починаючи від 400 мкА/лм, що забезпечує зображення найкращої якості в самому слабкому освітленні і конкурує з лідируючими моделями Покоління 2+.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+Б «Стандартна роздільна здатність»

Оптичні перетворювачі 2-го покоління мають мікроканальну пластину (МКП) електронного підсилювача, а також мультилужний фотокатод та вбудоване джерело живлення. Звичайний діапазон роздільної здатністі від 45 до 51 ліній/мм, а також  рівень відношення сигнал/шум від 15 до 21.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+А «Підвищена роздільна здатність»

Оптичний перетворювач Покоління 2+А «Підвищена роздільна здатність» розроблений для найбільш якісної роботи ніж звичайне друге покоління. Модель підвищеної роздільної здатності є компактним приладом, має мультилужний фотокатод, електронний підсилювач з МКП, формат 18мм. Звичайний діапазон роздільної здатності від 47 до 54 ліній/мм, а також рівень відношення сигнал/шум від 15 до 22.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+ ВР «Висока роздільна здатність»

Оптичний перетворювач Покоління 2+ВР «Висока роздільна здатність» є вдосконаленою версією попередньої моделі. Більшість характеристик є наближеними до 3 покоління оптичних перетворювачів. Модель має мультилужний фотокатод. Звичайний діапазон роздільної здатності від 55 до 72ліній/мм, а також  рівень відношення сигнал/шум від 15 до 23.

Оптичні перетворювачі Покоління 2+ ЧБ «Чорно-біле зображення» з білим люмінофором

Досвідчені професіонали знають, що зображення в темний час доби стають більш природними, коли на дисплеї вони передаються в чорному і білому кольорах, на відміну від звичайних зелених зображень. Наша унікальна модель Покоління 2+ ЧБ «Чорно-біле зображення» характеризується високим рівнем контрасту і більш виразним зображенням обрисів і тіней. Модель оснащена мультилужним фотокатодом. Звичайний діапазон роздільної здатністі від 47 до 54 ліній/мм, а також рівень відношення сиг-нал/шум від 15 до 22.