ТЕПЛОВІЗІЙНІ ПРИСТРОЇ 

Тепловізори  або інфрачервоні камери, виявляють тепло, що утворюється від предметів або живих істот.

Все, що стикається один з одним, виділяє енергію. Чим тепліший об’єкт, тим більше теплової енергії він виділяє. Тепло, що виділяється, називається теплова сигнатура. Коли об’єкти мають різні теплові сигнатури, вони відображаються на моніторі тепловізора різними кольорами. Можна швидко і легко виявити теплокровних тварин, у тому числі і людей в прохолодному навколишньому середовищі.

Теплові камери мають лінзи, як у камер, чутливих до видимого світла. Але у випадку теплового виявлення, лінзи фокусують хвилі інфрачервоної енергії на антену теплового датчика. Тисячі датчиків на антені перетворюють інфрачервону енергію в електричні сигнали, які створюють відео зображення. Інфрачервоні камери вимірюють і визначають тепловий профіль об’єктів щодо температури будь-яких об’єктів, що знаходяться навколо.

Телевізійні технології також дозволяють користувачам виявити ціль в поганих погодних умовах: в сильну заметіль, пил, дим, туман і т.д.

Продукція ТОВ «МЕРКУРІ ТЕХНОЛОДЖИ» представляє лінію найбільш зручних тепловізорів, доступних в наші дні для спортсменів та  мисливців, маючи доступну ціну і високу якість.